به تازگی مراجعه به مراکز لیزر جهت از بین بردن موهای زائد بسیار بیشتر شده است. به همین رو، مراکز متعدد لیزر به صورت قارچ گونه شروع به انجام فعالیت در این حوزه تخصصی کرده اند. بسیاری از این مراکز حتی مجوزهای لازم از مراجع ذیربط را ندارد. انجام خدمات لیزر نامطلوب توسط این مراکز سبب شده تا مراجعه کنندگان بسیاری از با نارضایتی از این متد زیبایی-درمانی یاد کنند. پس همواره توصیه ما این است که این خدمات را از مراکز مجاز و معتبر دریافت کنید. اگر شما هم به دنبال بهترین مرکز لیزر در شهریار و حومه می گردید، با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد

 

در این روش، از یک لیزر با طول موج بلند برای جدا کردن موها از روی پوست استفاده می شود. در واقع شیوه کار به این صورت است که گرمای تولیدشده توسط اشعه لیزر، فرایند تولید مو در فولیکول را غیر فعال می کند. و از آنجایی که مو در سیکل های مختلفی وارد مرحله رشد می شود، انجام عملیات لیزر هم طی 8 تا 12 هفته و مابین 6 تا 8 جلسه صورت می پذیرد.

خدمات قابل ارائه در مرکز لیزر

در یک مرکز لیزر استاندارد، خدمات متنوعی قابل ارائه است. از خدمات درمانی روی پوست و مو گرفته تا خدمات مربوط به زیبایی. این فرایندها عموما توسط دستگاه های پیشرفته و به روز انجام می پذیرد. پس سعی کنید همیشه قبل از مراجعه به کلینیک های زیبایی از کیفیت و قدرت دستگاه ها مطمئن شوید. یکی از راه های شناخت یک مرکز معتبر لیزر، مراجعه به مشتریان پیشین و پرسجو جهت میزان رضایت آنان است.

فواید و مضرات انجام لیزر

فواید و مضرات لیزر

شاید این سوال در ذهن شما هم به وجود آمده باشد که انجام لیزر چه مضراتی برای بدن دارد. و یا اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این خدمات پوستی می‌باشید یا خیر؟ پاسخ به این سوالات باید توسط پزشک و بعد از انجام معاینه حضوری برای هر فرد به طور جداگانه صورت پذیرد. اما ما در اینجا موارد عمومی که در مورد همه دستگاه ها و مراکز صدق می کند را مطرح خواهیم کرد.

فناوری لیزر برای از بین بردن موهای زائد نقاط تیره روی پوست را هدف قرار می دهد. بنابراین هرچه پوست روشن تر و موهای تیره تر و ضخیم تری داشته باشید، نتیجه مطلوب تری را هم دریافت خواهید کرد. معمولا کمی از پوست های اطراف ساقه مو هم دچار سوزش جزئی می شود که البته جای هیچ نگرانی نیست. زیرا دستگاه های لیزر امروزی دارای خنک کننده های قوی هستند که از سوختن پوست شما جلوگیری می کنند.

تعداد جلسات و مدت درمان

سوال بعدی که اکثر مراجعه کنندگان مطرح می کنند مربوط به تعداد جلسات است. همانطور که در بالا توضیح داده شد، مو در چرخه های منظمی وارد فاز رشد می شود. بنابراین نیاز است تا طی چند مرحله نسبت به از بین بردن موهای تازه رشد کرده اقدام کنیم. این مراحل عموما بین 6 تا 8 جلسه برای هر فرد متغیر است. این فرایند چیزی در حدود 8 تا 12 هفته به طول می انجامد. هرچند میزان مراجعات و فواصل زمانی مابین آنها به خود شما بستگی دارد. اما اعداد و ارقامی که ذکر کردیم، همگی استانداردهای کلی و عمومی این بخش هستند.

 

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

در بهترین مرکز لیزر در شهریار از انواع دستگاه‌های لیزر موهای زائد استفاده می‌شود که هر یک تأثیر خاصی را در رفع موهای زائد دارند:

دستگاه لیزر الکساندرایت: لیزر الکساندرایت در اکثر مراکز لیزر دید می‌شود و می‌تواند موهای زائد را به خوبی از بین ببرد. طول موج این دستگاه برابر با 755 نانومتر می‌باشد. افرادی که رنگ پوستشان سفید و روشن می‌باشد بهتر است که از این دستگاه استفاده کنند. دلیل این امر این است که دستگاه الکساندرایت باعث جذب انرژی موجود در ملانین‌های فولیکول مو می‌شود؛ اما افرادی که پوست تیره‌تر دارند، نباید از این دستگاه جهت حذف موهای زائد خود استفاده کنند، چرا که ملانین موجود در پوست آن‌ها نیز توسط دستگاه جذب می‌شود و پوست آن افراد خواهد سوخت.

دستگاه لیزر دایود: نسل بعدی دستگاه‌های حذف موهای زائد پس از الکساندرایت، لیزر دایود می‌باشد که دارای طول موجی بین 800 تا 810 نانومتر است. لیزر دایود می‌تواند به عمق فولیکول‌های مو نفوذ و خطر کمتری را برای پوست به وجود آورد. از این نوع لیزر حتی می‌توان برای کسانی که پوستی کم تیره دارند نیز استفاده کرد؛ همچنین افرادی با تیپ پوست 1 تا 5 نیز از این دستگاه، نتایج بسیار خوبی را دریافت کرده‌اند.

 

نحوه یافتن بهترین مرکز لیزر در شهریار و حومه

با توجه به موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت که لیزر موهای زائد را حتما باید در مراکز مجاز و معتبر انجام داد. در این مرکز باید استانداردها و شیوه نامه های حرفه ای و اصولی لیزر در دستور کار قرار داشته باشد. برخی از نکاتی که شما را در یافتن بهترین مرکز لیزر در شهریار و حومه کمک میکند را در ادامه ذکر کرده ایم.

  • استفاده از لوازم مصرفی یکبار مصرف برای هر مراجعه کننده
  • استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و استاندارد
  • پروتکل ها و دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی مناسب
  • داشتن دانش و تخصص کافی پزشکان و اپراتورهای مرکز
  • مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح

نکات مهم در انتخاب یک کلینیک مناسب لیزر درمانی

  • ارتباط دائمی و آنلاین مرکز لیزر
  • پاسخگویی سریع
  • داشتن بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر روز دنیا
  • تخفیف های ویژه لیزر موهای زائد
  • درصد رضایت مراجعین
  • اپراتورهای با سابقه
  • پزشکان با تجربه
  • محیط آرام و پاکیزه
  • قیمت مناسب
  • رفتار خوب پرسنل

ویژگی‌ بهترین مرکز لیزر در شهریار

ویژگی‌ بهترین مرکز لیزر در شهریار

با توجه به نکات گفته شده، یافتن بهترین مرکز لیزر در شهریار به آسانی قابل انجام است. چراکه مراکز و کلینیک های کمی هستند که تمامی فاکتورهای بالا را یکجا داشته باشند. در کنار اینها میزان هزینه و نرخ انجام خدمات لیزر هم از فاکتورهای اساسی برای انتخاب است. به طور کلی، ویژگی بهترین مراکز لیزر به شرح زیر می‌باشند:

  • ارتباط دائمی و آنلاین مرکز لیزر: یک مرکز لیزر معتبر باید راه‌های ارتباطی خود را با مشتریان ساده سازد.
  • پاسخگویی سریع: داشتن پرسنل با تجربه و خوش اخلاق جهت پاسخگویی سریع به مراجعه کننده.
  • بهره‌گیری از بروزترین دستگاه‌های روز دنیا: بهترین مراکز همیشه جهت نتیجه هرچه بهتر از بهترین و بروزترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.
  • درصد رضایت مشتری: بهترین مراکز لیزر از سابقه درخشانی برخوردار هستند و مشتریانی با رضایت کامل را در سابقه خود دارند.
  • استفاده از اپراتورهای مجرب: بهترین مراکز لیزر از اپراتورهای ماهر و با سابقه برای آقایان و بانوان به صورت جداگانه استفاده می‌کند.
  • پزشکان با تجربه: بهترین مراکز از ماهرترین پزشکان بهره می‌برند.
  • محیطی پاکیزه و آرام: محیط بهترین مراکز آرام و بسیار استریل می‌باشد.
  • هزینه مناسب: یکی از نشانه‌های خدمات حرفه‌ای، هزینه آن‌ها می‌باشد. دقت داشته باشید که به کلینیکی با هزینه خیلی پایین مراجعه نکنید، چرا که ممکن است خدمات ضعیفی را ارائه دهند.

انجام خدمات لیزر در ساختمان پزشکان مرکزی شهریار

ساختمان پزشکان مرکزی شهریار مفتخر به تجهیز یکی از بهترین و کاملترین مراکز لیزر در غرب استان تهران می باشد. مرکز لیزر این مجموعه با بهره گیری از متخصصین مجرب و محیطی کاملا ایمن، خیال شما را از بابت یافتن بهترین مرکز لیزر در شهریار راحت کرده است. تمامی دستگاه های این مرکز، از قدرتمندترین لیزرهای روز دنیا هستند که بازدهی بالا و کمترین آسیب را دارند. این دستگاه ها همگی مورد تأیید مراجع خارجی و داخلی بوده و مرتبا توسط تکنسین های مجرب سرویس می گردند.

در کنار آن بهره گیری از پزشکان و اپراتورهای حرفه ای و متخصص، سبب شده تا میزان رضایت مراجعه کنندگان این مرکز نسبت به سایر مراکز غرب استان، به عدد قابل توجه 95% برسد.

برای دریافت مشاوره و همچنین رزرو نوبت می توانید با ما در ارتباط باشید.

09008605026
02165227732

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *